Obchodní asistentka

Náplň práce:

- zadávání zakázek do systému
- komunikace s obchodníky
- evidence a zpracování zahraničních zakázek
- logistika
- účast na výstavách či veletrzích (cca. 3x ročně)

Co požadujeme:

- středoškolské/vysokoškolské vzdělání
- velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
- vynikající znalost psané i mluvené češtiny
- dobrou znalost anglického a německého jazyka (psaného i mluveného)
- samostatné ovládání počítače (MS Word, Excel, Powerpoint)
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, schopnost učit se novým věcem
- spolehlivost a loajalita k firmě

Co nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- zajímavou práci v rostoucí společnosti s týmem správných kolegů
- možnost práce na částečný úvazek
- pracovní smlouvu
- mobilní telefon, PC
- příspěvek na stravování (možnost stravování ve firemní kantýně)
- účast na firemních akcích

Nástup: čím dříve, tím lépe 😊

Společnost Egoé nest s.r.o., výrobce campingových vestaveb do osobních vozů posiluje svůj tým a hledá novou kolegyni na pozici obchodní asistentka. Pokud máš administrativu v malíčku, zvládneš emailovou korespondenci v němčině a angličtině a nebojíš se spolupráce s týmem obchodníků, pak hledáme právě tebe.

Své životopisy, prosím, zasílejte na email: d.oskerova@egoe.eu, ozveme se vám co nejdříve.